Iskolamarketing – kulcs a diákokhoz

Procter & Gamble

Old Spice kitelepülés és sampling a magyar egyetemeken

| Promóció és Sampling

Kihívások: OldSpice full-size termékmintákkal elérni a magyar egyetemista fiúkat és online rendszerben regisztrálni őket. OldSpice márkaélményt biztosítani nekik.

Megoldásunk: Kitelepülések megszervezése és megvalósítása az ország nagyobb egyetemein. Intenzív indoor kampánytámogatás.

Eredmény: A kitelepülés 2 hónapja alatt 40 000 fiút értünk el célzottan a felsőoktatási intézményeken belül. Hostesseink segítségével a P&G online rendszerében regisztráltuk és termékmintákat adtunk nekik.

2015 ősz

Weboldalunk a felhasználói élmény optimalizálása érdekében sütiket (cookie) használ. További információk.

Oldalunk a böngészés egyszerűsítése valamint a felhasználói élmény növelése érdekében ún. sütiket (angolul cookie-kat) használ. Ezek kis méretű adatcsomagok, melyeket a weboldal a böngészőn keresztül helyez el az Ön számítógépén. Sütik használata nélkül néhány funkció (pl.: bejelentkezés, korábban kitöltött űrlap mezők betöltése, nyelvválasztás, stb.) nem működik megfelelően. A sütik a böngésző beállításaiban bármikor letilthatók valamint törölhetők.

Bezár