Iskolamarketing – kulcs a diákokhoz

Vodafone Projektplacc az ELTE-n

Egyetemi kommunikáció és helyszín biztosítása

| Promóció és Sampling

“A Vodafone új kampánya szeptember 5-én az ELTE Lágymányosi Campusán indult ingyenes Akkezdet Phiai koncerttel és egy Saiid slam premierrel.  Ez volt a Vodafone Projektplacc első eseménye, a helyszínen 6 hétig programok, workshopok, kertmozi és egy pop up store várja a fiatal közönséget..

.. A mobilszolgáltató új, fiatalokat célzó platformja számos inspiráló elemet tartogat még, köztük három példaértékű, hétköznapi fiatal életének bemutatását animációs filmekkel, az egyedi design-világ pedig visszaköszön pólókon, táskákon, tetoválásokon is. A kampány része a Slamprojekt is, ennek lényege, hogy egy előzetesen online kitöltött bemutatkozó alapján slammerektől személyre szabott slam poetry videót lehet kérni.”

Kreatív

Weboldalunk a felhasználói élmény optimalizálása érdekében sütiket (cookie) használ. További információk.

Oldalunk a böngészés egyszerűsítése valamint a felhasználói élmény növelése érdekében ún. sütiket (angolul cookie-kat) használ. Ezek kis méretű adatcsomagok, melyeket a weboldal a böngészőn keresztül helyez el az Ön számítógépén. Sütik használata nélkül néhány funkció (pl.: bejelentkezés, korábban kitöltött űrlap mezők betöltése, nyelvválasztás, stb.) nem működik megfelelően. A sütik a böngésző beállításaiban bármikor letilthatók valamint törölhetők.

Bezár