Iskolamarketing – kulcs a diákokhoz

Youth Marketing Fórum

Youth Marketing Fórum az Ankertben, a Kreatív és az Iskolamarketing szervezésében.

2016 április

Közoktatási marketing, megvalósult közoktatási kampányok, Youth Brand Report
Előadások, esettanulmányok, beszélgetések. 2016. április 21.

Weboldalunk a felhasználói élmény optimalizálása érdekében sütiket (cookie) használ. További információk.

Oldalunk a böngészés egyszerűsítése valamint a felhasználói élmény növelése érdekében ún. sütiket (angolul cookie-kat) használ. Ezek kis méretű adatcsomagok, melyeket a weboldal a böngészőn keresztül helyez el az Ön számítógépén. Sütik használata nélkül néhány funkció (pl.: bejelentkezés, korábban kitöltött űrlap mezők betöltése, nyelvválasztás, stb.) nem működik megfelelően. A sütik a böngésző beállításaiban bármikor letilthatók valamint törölhetők.

Bezár